Serwis

Regularne serwisowanie roweru jest warunkiem jego bezbłędnej funkcjonalności. Serwisując swój rower, nie tylko zyskujesz pewność, że zawsze możesz na nim polegać, ale także unikasz kosztownych wymian nieserwisowanych, a więc nadmiernie zużytych elementów. Jak więc dbać o swój rower Sava?


1. Wyślij go do naszego centrum serwisowego

Doświadczony zespół mechaników Sava zadba o Twój rower. Wypełnij formularz, zapakuj rower do bezpiecznego Sava safe box, a my zlecimy odbiór roweru firmie DPD. To wszystko, co musisz zrobić.2. Jestem poręczny, a rower to nie przelewki

Tak, wśród rowerzystów nie brakuje poręcznych osób, które wolą samodzielnie naprawiać swój rower. Mimo to oferujemy Państwu kilka sprawdzonych porad, jak dbać o rower. A nawet jeśli zdarzy się, że uznasz, że potrzebujesz małej pomocy, napisz do nas nas. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

 


3. Mam sprawdzony serwis w okolicy

Nie chcesz wysyłać nigdzie roweru ani samodzielnie zajmować się serwisem? Nie ma problemu. Znajdź w swojej okolicy sprawdzony sklep rowerowy i zleć w nim serwisowanie swojej Savy. Jeśli zdarzy się, że Twoi lokalni koledzy z serwisu będą potrzebowali pomocy w czymkolwiek, dajcie nam znać. Wrócimy do nich.

YOUR CART (0)

No Products in the Cart