Powered by Smartsupp

Serwis

Regularne serwisowanie roweru jest warunkiem jego bezbłędnej funkcjonalności. Serwisując swój rower, nie tylko zyskujesz pewność, że zawsze możesz na nim polegać, ale także unikasz kosztownych wymian nieserwisowanych, a więc nadmiernie zużytych elementów. Jak więc dbać o swój rower Sava?


1. Wyślij go do naszego centrum serwisowego

Doświadczony zespół mechaników Sava zadba o Twój rower. Wypełnij formularz, zapakuj rower do bezpiecznego Sava safe box, a my zlecimy odbiór roweru firmie DPD. To wszystko, co musisz zrobić.2. Jestem poręczny, a rower to nie przelewki

Tak, wśród rowerzystów nie brakuje poręcznych osób, które wolą samodzielnie naprawiać swój rower. Mimo to oferujemy Państwu kilka sprawdzonych porad, jak dbać o rower. A nawet jeśli zdarzy się, że uznasz, że potrzebujesz małej pomocy, napisz do nas nas. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

 


3. Mam sprawdzony serwis w okolicy

Nie chcesz wysyłać nigdzie roweru ani samodzielnie zajmować się serwisem? Nie ma problemu. Znajdź w swojej okolicy sprawdzony sklep rowerowy i zleć w nim serwisowanie swojej Savy. Jeśli zdarzy się, że Twoi lokalni koledzy z serwisu będą potrzebowali pomocy w czymkolwiek, dajcie nam znać. Wrócimy do nich.

YOUR CART (0)

No Products in the Cart